למרות התקווה של כולנו לחיות בעולם שוויוני, בפועל כולנו יודעים שאנחנו עדיין רחוקים מהמצב הזה. למעשה ברוב המקרים גברים מרוויחים הרבה יותר מנשים ולכן ברור מדוע כאשר מחליטים על פרידה, עדיין המושג מזונות אישה הוא המושג העיקרי שעליו מדברים. אומנם זה נכון שיש גם מקרים נדירים שבהם האישה היא זו שתשלם את המזונות לגבר, אך ברוב המצבים הגבר ישלם לאישה. אתה תוהה במה דברים אמורים כי גם אתם נמצא היום בתהליך של גירושין? מתלבט האם גם עלייך יהיה לשלם מזונות שמיועדים לאישה? אם כך, כדאי שתדע שברוב המקרים התשובה תהיה חיוביות ולכן אתה צריך עורך דין שיוכל לעזור לך ולהגן על הזכויות שלך.

איזה עורך דין יעזור לך בנושא של מזונות אישה?

בין אם הדילמה העיקרית שלך היא הנושא של מזונות שמיועדים לאישה ובין אם הדילמה העיקרית היא איך להילחם על משמורת משותפת, אתה צריך לבחור בקפידה את עוה"ד שלך. האם באמת נדמה לך שכל עורך דין יוכל לתת לך את הטוב ביותר? כמובן שהתשובה לכך שלילית. לכן, כאשר אתה מחפש עו"ד לענייני מזונות אישה אנחנו מציעים לך לברר:

  • מי איש המקצוע?
  • האם מדובר על עו"ד מוכר וכזה שיש לו מוניטין בתחום?
  • האם גברים אחרים שהוא סייע להם יצאו מרוצים?

אל תתבייש לעשות את כל עבודת המחקר שאתה צריך לפני שאתה בוחר לך עו"ד שיוכל ללוות אותך בתהליך כי מגיע לך לקבל  תמורה מלאה לתשלום שאתה עומד לשלם לאיש המקצוע שלך.

כמה באמת עולים שירותים של עורכי דין לענייני גירושין?

מזונות שמיועדים לאישה, משמורת על הילדים, חלוקת ממון ועוד – כל אלה שייכים לתחום הגירושין וכמובן שיש היום הרבה מאוד עורכי דין שעוסקים בענף הזה. עם זאת, לא כל עו"ד שבידיו תפקיד את הטיפול בנושא כמו מזונות אישה יגבה ממך מחירים שפויים. לכן, רגע לפני שאתה בוחר עו"ד רק בהתאם למוניטין שלו, כדאי גם לברר כמה הוא דורש עבור הליווי המשפטי והייעוץ שהוא יוכל להעניק לך לכל אורך הדרך.