אתם משרתים בצה"ל והמסגרת הזאת קשה לכם? לא לגמרי מתאימה ואתם מוצאים את עצמכם עוברים על החוקים לעיתים קרובות? אם כך, סביר להניח שאתם מבינים שזה לא בסדר, אם כי אתם ממש לא היחידים. בין אם אתם חיילים סדירים ובין אם אתם אנשי קבע, חשוב להבין שאם אתם עומדים למשפט בקרוב אתם צריכים לפנות לקבלת שירותיו של עורך דין צבאי. עו״ד צבאי הוא איש מקצוע שלמד משפטים ועשה התמחות במשפט הצבאי, שכן חשוב להבין שמערכת המשפט הצבאית שונה מזו האזרחית. לכן, אם חשבתם לרגע שעו"ד אזרחי יוכל לסייע לכם כדאי שתדעו שזה לא המצב ומומלץ להתחיל לחפש את איש המקצוע המתאים לכם עוד היום.

איך בוחרים עו״ד צבאי?

כמובן שיש הרבה עורכי דין שהם צבאיים, מה שמעלה את השאלה איך ניתן לבחור את איש המקצוע הטוב והמתאים לכם ביותר. הניסיון מוכח שכאשר מחפשים עו״ד צבאי כדאי יהיה לברר:

  • האם הוא עוסק בתחום מזה שנים רבות?
  • מי ממליץ עליו?
  • האם הוא טיפול בסוגיות דומות לזו שלכם?
  • האם הוא זמין עבורכם?

כדאי גם להיפגש עם עורך דין אחד או שניים, להתרשם מהם ובצורה כזאת להבין ממי תוכלו לקבל את השירות הכי טוב שאפשר. אין מקום לפשרות בנושא הזה כי כמובן שלעורך הדין הצבאי שלכם השפעה משמעותית ביותר על מהלך הדברים ועל התוצאה הסופית.

על כמה עומד שכר הטרחה של עוה"ד?

איך אפשר לחשוב על קבלת שירות, ליווי וייעוץ משפטי מאיש מקצוע כמו עו״ד צבאי ולא לדבר על שאלת העלויות? כמובן שלכל עו"ד יש את התעריפים שלו ולכן, אם חשוב לכם שהעלות לא תהיה מוגזמת, כדאי יהיה להשוות בין כמה עורכי דין שונים. הרעיון הוא אומנם לבחור באיש מקצוע ידוע, בעל מוניטין ומקצועי, אך זה לא בהכרח אומר שיהיה עליכם לשלם הון עתק. את השוואת מחירים אתם יכולים להרגיש בנוח לעשות כי אפילו עורכי הדין, הצבאיים והאזרחיים, רגילים לכך שהלקוחות שלהם עושים השוואת מחירים בימינו.