כתב אישום הונח על שולחנך ואתה לא לגמרי יודע מה לעשות? אתה אדם נורמטיבי בלי שום עבר פלילי ובכל זאת נדמה לך שעכשיו אתה הולך לככב בפרשייה לא נעימה בכלל? אם כך, אחד מהדברים הראשונים, והחשובים ביותר, שתוכל לעשות, זה לפנות אל עורכת דין פלילית שתוכל לעזור לך להתמודד עם העניין. עורכות דין פליליות מגיעות עם לא מעט ידע בנושא, מכירות את מערכת המשפט ויודעת איך הכול עובד. לכן, בין אם אתה אשם ובין אם לא, אין ספק שאשת מקצוע כזו תוכל לעזור לך, ולמען האמת, כדאי גם לפנות לאשת המקצוע הזאת כמה שיותר מהר כי הזמן לרוב לא משחק לטובתך. 

איזו עורכת דין פלילית היא הבחירה הנכונה? 

בחיפוש ראשוני ראית שגם בעיר שבה אתה גר יש הרבה עורכות דין פליליות? יש לך התלבטות ואתה לא יודע אל מי מהן להתקשר? אם כך, כדאי יהיה לבדוק היטב את הדברים. לא כל מי שלמדה משפטים היא אשת מקצוע שתוכל לעזור לך ולמען האמת, לא כל עורכת דין פלילית היא גם מישהי שתוכל לסמוך עליה. לכן אנחנו ממליצים לך לפנות רק לעורכת דין פלילית: 

  • כמה שיותר מנוסה
  • בעלת מוניטין ושם בתחום הזה
  • שיכולה להיות זמינה עבורך 
  • שיוצרת אצלך תחושה טובה ורושם של מקצוענית 

מומלץ אפילו להיפגש עם שתיים-שלוש עורכות דין, להתרשם מהן וכך לבחור את אשת המקצוע הכי טובה שיש. 

האם שירות כזה יעלה הרבה? 

ייעוץ וליווי משפטי שתוכל לקבל מכל עורכת דין פלילית זה משהו שתשלם עליו כמובן, אך מצד שני, לא תמיד זו חייבת להיות הוצאה מופקעת. אם אתה חושש מהעלות מאוד מומלץ יהיה לדבר על הדברים עם אשת המקצוע כבר בתחילת הדרך, פשוט כדי להימנע מהפתעות לא נעימות בעתיד. זכור: זה שתשלם כפול לעורכת דין כזו או אחרת זה לא מה שיבטיח שתקבל שירות טוב יותר, עצה נכונה יותר או שהיא באמת תוכל להקטין עבורך את העונש הצפוי, אז למה לשלם סכום מופקע?