אחד הגורמים החשובים ביותר שעומדים לצידנו ולרשותנו, בכל מה שקשור לתביעות בגין תאונות עבודה הוא עורך דין שמתמחה בתחום. אנחנו לא יכולים שלא לשכור את שירותיו, אם ברצוננו לעמוד בבית המשפט ולטעון את הטיעונים שלנו. 

עו"ד לתאונות עבודה חיים הקמן מתמחה בכל מה שקשור לתביעות מסוג זה, בין אם זה מול חברות הביטוח, ביטוח לאומי או המעסיק עצמו. הוא מתמחה בכל מה שקשור לדיני עבודה בהקשר לתאונות, וכן הוא יודע כיצד לבצע את מה שנדרש בשביל להוכיח את מידת הנזק שנגרם למטופל שלו, ואם יש צורך גם להוכיח רשלנות בקרב המעסיק. זאת על מנת להגיש תביעה לא רק על התאונה עצמה, אלא על עצם הרשלנות בה נהג המעסיק וכתוצאה מכך נגרמה התאונה. 

כשאנחנו ניגשים לבחור עורך דין תאונות עבודה כמו עו"ד חיים הקמן, עלינו לשם לב למספר פרטים כפי שנוכל לראות מיד. לפני כן חשוב להדגיש, כל מי שמחפש היום עורך דין תאונות עבודה, לא יתקשה למצוא, בין אם זה דרך רשתות חברתיות, אתרי אינטרנט או באמצעות כלים אחרים. 

מה חשוב לדעת על עורך דין תאונות עבודה? 

ראשית, חשוב מאוד להבין שהוא יכול לטפל בענייננו, רק אם אנחנו נספק לו את כל החומר הנדרש בנושא בצורה מסודרת ושקופה. 

שנית, הוא יעשה את עבודתו בעזרת אנשי מקצוע שמתמחים בכך. בין אם זה יועצים ועוזרים ובין אם זה בעזרת מומחים בתחומים שונים. אלה יעזרו לו בתהליך בניית התיק וכן יעידו במשפט. 

שלישית, כשאנחנו בוחנים עורך דין, חשוב מאוד שיהיה זה מישהו עם ניסיון וידע מקצועי נרחב, אמין וכן זמין לצרכים שלנו. אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם תהליך ארוך ומורכב, אשר נמשך זמן רב מבלי לקבל מענה.