כאשר זוג מבין שהיגע לסיומו של מערכת היחסים, שעליהם להתגרש ההחלטה מגיעה לפעמים בהסכמה משותפת ולפעמים אחד הצדדים החליט שזה הדבר הנכון עבורו. האם לפנות לעו"ד שילווה את התהליך בצורה משפטית בלבד זה הצעד הנכון או שמומלץ לפנות למישהו שיגשר בין הצדדים כמו עורכת דין ומגשרת במרכז או בכל מקום אחר בארץ?

גירושים הוא תהליך שיש לפתור אותו בשני מישורים בו זמנית, המישור הרגשי והמישור המשפטי. כשניגשים לגרושים כששני הצדדים מיוצגים על ידי עו"ד במרבית המקרים הגרושים הופכים למאבק כוחות כשבסיומה של המלחמה שני הצדדים מפסידים לא מעט והכי הרבה נפגעים הילדים. כשנגשים לגישור גירושין בני הזוג מגיעים להחלטות משותפות ולהסכם שמתאים לשניהם ובעיקר לטובת הילדים. עורכת דין ומגשרת במרכז יכולה להוביל את התהליך יחד אתכם בצורה בונה ונעימה ככל הניתן על מנת להגיע להסכמות בין שני הצדדים. 

מה הם היתרונות בפניה לעורכת דין ומגשרת?

תהליך הגישור מביא את שני בני הזוג שרוצים להיפרד לשיח משותף. השיחה עם שניהם יחד ועם כל אחד לחוד ניתן לאסוף הרבה מידע כדי להוביל את שני הצדדים להסכמה משותפת כשבעיקרה טובת הילדים. בנוסף, הסכמות על חלוקת הרכוש, חינוך לילדים, חגים, ביקורים בחו"ל ועוד נושאים רבים אחרים עולים על הפרק על מנת להגיע להסכמה משותפת. בזכות גישור לגירושין שני הצדדים יוצאים מורווחים והכי חשוב הפגיעה בילדים מצטמצמת משמעותית. 

בנוסף ליתרונות המשפטיים ששני הצדדים מגיעים להסכמות משותפות, בתהליך הגישור הם מקבלים כלים המסייעים להם לצאת לדרך חדשה, כל אחד בנפרד ולמרות זאת להמשיך ולתקשר בצורה חיובית לטובת הילדים. כאשר ההורים עוברים תהליך גישור עם עורכת דין ומגשרת במרכז או בכל מקום שנוח להם לנהל את המפגשים ברחבי הארץ הם יפתחו דרכים לתקשורת בונה וחיובית שתקל על ילדיהם בכל תהליך הפרידה הזה. 

בגירושין לא חייבים להילחם, אפשר גם להגיע להסכמה משותפת ולעבור את התהליך בצורה נעימה יותר. עורכת דין ומגשרת במרכז יכולה לעזור לכם לראות את נקודות האור שבדרך ולהוביל אתכם להסכם גירושין מכבד ומוסכם על שני הצדדים.