אחרי שנים רבות של מערכת יחסים זוגית, ואחרי שסיימתם להפיק את אירועי החתונה המרגשים שלכם, הגיע הרגע החשוב ביותר בחיים של המשפחה החדשה שלכם. אתם בשלים ומוכנים לרכוש דירה חדשה, ורוצים להבטיח שאתם מבצעים את הליך הקנייה בצורה הבטוחה ביותר. בדיוק מהסיבה הזו, אשת המקצוע שאתם צריכים לצידכם לאורך הדרך, חייבת להיות עורכת דין מקרקעין שמכירה את השוק הישראלי ויכולה ליצור את החוזה הנכון ביותר למצב המשפחתי שלכם. העבודה עם עורכת דין מקרקעין היא עבודה לאורך פרק זמן ארוך יחסית, ולכן חייבת להיות גם רמה גבוהה מאוד של אמון באשת המקצוע שלכם, שמאפשרת לכם לחשוף בפניה פרטים אישיים ולדעת שהיא תדאג לאינטרס שלכם על הצד הטוב ביותר.

מדוע חשוב לעבוד עם עורכת דין מקרקעין?

  1. יצירת חוזה משפטיבשפה המשפטית יש כל מיני דרישות לכל מיני פרמטרים שיכולים לקבוע מה תהיה מידת האיזון שבחוזה. ולכן אתם חייבים לעבוד עם מקצוענית שמכירה את חוקי הכתיבה המשפטית ויכולה ליצור חוזה קביל בבית המשפט.
  2. בחינת צרכי המיסוי – אם יש לכם מצב אישי מיוחד, שמחייב אתכם להעביר למדינה תשלומי מס על הרכישה של נכס נדל"ן חדש, עורכת הדין תהיה האישה שתוכל לעדכן אתכם אודות התשלום ולעזור לכם לחשב אותו.
  3. העברת בעלות חוקית – על מנת להחזיק בנכס שלכם, יש לבצע רישום טאבו, המבוסס על עסקת המכירה ומחייב אימות של מגוון רחב של פרטים.

האחריות שלכם – למצוא אשת חוק אמינה ומנוסה

או שאתם בוודאי מבינים, תהליך העבודה לקראת רכישה של נכס חדש הוא תהליך מורכב יחסית, עם המון פרטים שאתם צריכים להכיר. ככל ואין לכם מספיק ניסיון בתחום ואתם לא באמת יודעים מה היא המשמעות של כל שלב בדרך, יהיה לכם קשה עד בלתי אפשרי להשלים את הרכישה בהצלחה. בדיוק מהסיבה הזו, אי אפשר לוותר על השירותים של עורכת דין מקרקעין שתלווה את הליך המשא ומתן שלכם ותאפשר לכם לקחת החלטה ברורה ומנומקת בלב שלם.