אם החלטתם להתגרש אתם בוודאי תוהים מה יהיה עם הילדים ואיך נקבעת המשמורת עליהם. במקרים הקיצוניים יותר, אחד מההורים לא מתפקד ולכן טבעי שהילדים יהיו במשמורת מלאה של ההורה השני. לעומת זאת, ברוב המקרים, אנחנו רואים שיש רצון מצד שני ההורים לבלות עם הילדים בימים ובשעות קבועות, מה שמעורר את השאלה: איך קובעים כיצד לחלק את המשמורת על הילדים. מדהים לראות שגם בעידן המודרני שבו אנחנו חיים, חזקת הגיל הרך עדיין כאן. זה אומר שעל פי תפיסה ארכאית קדומה, טובת הילד הם עם אימו ולכן כמעט תמיד עד גיל 6 זו תהיה המשמורת. מצד שני, כמובן שניתן לערער על הדברים בעזרת עו"ד לענייני משפחה, וכל מקרה ייבדק בסופו של דבר לגופו בפני בית המשפט. 

איזה עו"ד לענייני משפחה יוכל להתאים לכם? 

אתם מתגרשים? לא מוכנים לוותר על החלק שלכם במשמורת הילדים ובטוחים שלילדים יהיה הרבה יותר טוב אתכם? אם כך, ברור מדוע אתם צריכים עורך דין מקצועי לענייני משפחה. אומנם אף אחד לא מדמיין מאבקים אינסופיים כשהוא עומד מתחת לחופה ובוחר להתחתן, אך בפועל אנחנו רואים שזה חלק מהחיים לא פעם. לכן, אם גם אתם רוצים להתגרש ולדאוג לכך שהילדים יהיו אתכם, פנו עוד היום אל עו"ד לענייני משפחה באמת יוכל לעזור לכם. כדי לבחור עורך דין מוביל לענייני משפחה רצוי לברר האם הוא מנוסה, מקצועי והאם יש לו הרבה מאוד לקוחות שיוכלו להמליץ על שירותיו. 

מה עושים אם החלטת בית המשפט לא נראית לנו? 

כמובן שגם אם יהיה לכם עו"ד לענייני משפחה מאוד מקצועי וגם הוא יעשה הכול למענכם, לא בטוח שהחלטת בית המשפט תהיה בדיוק כפי שאתם חושבים. לכן כדאי לדעת שגם בתחום הזה, כמו בכל תחום אחר, ניתן לערער בעזרת הצינורות המקובלים על החלטת בית המשפט. על מנת שתוכלו להתמודד בצורה הטובה ביותר מול התהליך שאליו אתם נכנסים, חשוב שעוה"ד שלכם לענייני משפחה באמת יהיה מקצועי. הוא יעזור לכם להבין מה הסיכוי שלכם, באיזו דרך כדאי לבחור והוא גם ינהל עבורכם את המאבק כולו.