זוגות רבים שחושבים על חתונה לא מעזים לשאול את עצמם מה יקרה במצב של פרידה, והאמת היא, שזו טעות. חשוב לקחת בחשבון את העובדה שאחד מכל שלושה זוגות בישראל נפרד בסופו של דבר, ולכן, אם אפשר להתכונן מראש לפחות מבחינת הוויכוח על הממון בעזרת הסכם, למה לא לעשות זאת? עורך דין לענייני הסכם ממון הוא הכתובת הנכונה לעניין הזה, כי למרות שתוכלו להוריד הסכמים מהאינטרנט, אין כמו שירות מקצועי של עורך דין הסכם ממון. 

מה עושה בפועל עורך דין הסכם ממון?

ראשית, כדאי לדעת שכל עורך דין לענייני הסכמי ממון יוכל לתת לכם שירות קצת שונה, ושנית, הוא האדם שבסופו של דבר יכתוב, ינסח וגם ייתן תוקף להסכם. עורך דין הסכם ממון יידע לשאול אתכם את כל השאלות החשובות ובהתאם לתשובות שתיתנו לו הוא גם יידע איך לערוך עבורכם את ההסכם. האם יש רכוש שאחד מבני הזוג מביא איתו לחתונה? או שאולי שני בני הזוג מגיעים בלי רכוש שנצבר עד כה? יש משמעות לכל הפרטים האלה ואת כל הנתונים האלה צריך לדעת איך להכניס להסכם. זו בדיוק העבודה של עוה"ד שלכם לענייני הסכם ממון ולכן ברור מדוע יש חשיבות אדירה לשירות שהוא ייתן לכם. 

איך לבחור עו"ד מתאים? 

אם תעשו חיפוש תגלו שכדי לבחור עורך דין הסכם ממון אתם צריכים להשקיע ולברר כמה שיותר פרטים מראש, פשוט כי יש לא מעט עורכי דין בתחום הזה. מה שכן, אם אתם מחפשים אדם שאפשר לסמוך עליו ועל שירותיו ואם אתם רוצים להבטיח שיש מי שדואג לכם על הצד הטוב ביותר, עו"ד עמית ורד הוא האדם הנכון לכם. הוא עו"ד מקצועי ביותר שמגיע עם לא מעט שנות ניסיון בתחום. בנוסף לכך, הוא גם עו"ד שיש לו אינספור לקוחות מרוצים, אז למה שתתפשרו על פחות מזה? איש לא באמת רוצה להשתמש בהסכם הממון כשהוא חותם עליו, אך כיוון שאנחנו לא יודעים מה צופן לנו העתיד, מוטב לחתום על הסכם כזה עוד היום.