ניהול שגרת חיים באתר בנייה, גם אם מדובר על אתר הבנייה המקצועי ביותר היא משימה שטומנת בחובה סכנה ממשית זה חייהם של אנשים רבים. בשנים האחרונות אנחנו נתקלים באירועים רבים שבהם מתרחשים ליקויי בנייה, אשר מובילים בסופו של יום גם להגשת תביעות ליקויי בנייה, של כל המעורבים בתהליכי הבנייה השונים. על כן, יש מומחים מקצועיים בתחום המשפט שמלווים תביעות ליקויי בנייה מא' ועד ת', ועוזרים לכם להתמודד עם המצב המשפטי המאתגר, ולא משנה מאיזו זווית אתם מסתכלים על התביעה.

שלושה דברים שחשוב לדעת על תביעות ליקויי בניה

  1. כל אחד יכול להתמודד עם תביעות ליקויי בניה בשלב כזה או אחר בחייו. בין אם אתם מנהלים חברת בנייה, עובדים באתר בנייה או מחזיקים בנכס שבו בוצעו עבודות בנייה, אירועים לא צפויים יכולים להתרחש ולשנות לגמרי את כללי המשחק באתר הבנייה שלכם. 
  2. תהליך התביעה יכול להיות מאוד מורכב, ולכלול פרטים רבים אודות אירועים רפואיים שנלווים לתביעה, ולכן צריך רמה גבוהה מאוד של יכולת משפטית, על מנת לנהל תביעות ליקויי בניה. 
  3. תביעות רשלנות יכולות להיות גם הן חלק מאוד משמעותי בתהליך הטיפול של עורך דין בבעיות שהתרחשו באתרי בנייה. ולכן צריך לבדוק מה היא המשמעות של אירועים אלו, גם על היכולת לקבל פיצויים על רשלנות.

לא צריך להיות לבד – אם יש אפשרות לקבל עזרה מקצועית

כמו, תהליכי ברור של תביעות ליקויי בנייה בישראל, האם בהליכים משפטיים שיכולים לקחת חודשים ארוכים ואף שנים. ככל שמדובר על תביעה מורכבת יותר, כך יש צורך להציג הוכחות ולטעון טיעונים מתקדמים יותר, כדי לשכנע את השופטים בצדקת הדרך שלכם. על כן, אין שום סיבה שתעבדו על התביעה לבדכם, ללא ניסיון מספק וללא היכרות עם תנאי החוק, בדרך להוכחה שאתם רוצים להוכיח אל מול בית המשפט. עורך הדין המתאים למשימה הוא האדם שיצליח לאפשר לכם להשמיע את הקול שלכם, וינהל בקלות יחסית את כל השלבים בהליך משפטי המתקרב.