בשנים האחרונות מתמחים רבים פונים לחברות המספקות ליווי והכוונה למתמחים למשפטים לקראת הבחינה של הלשכה לעורכי דין וזאת משום שהמתכונת החדשה מציבה את הנבחנים עם שאלות קשות ביותר, המבנה מורכב יותר וכל הסיפור הופך למסורבל הרבה יותר מבעבר לקבל את רישיון עריכת הדין המיוחל. למעשה אפשר להבין לגמרי לליבם של המתמחים, הם השקיעו כסף רב בלימודי התואר, השקיעו זמן רב על מנת להצליח בכל הבחינות לאורך שנות הלימודים, הם נגשו להתמחות במשרד עורכי דין כזה או אחר בתנאי שכר טובים פחות או יותר (תלוי במשרד שמצאו להתמחות בו) ועם ואם כל זה לא הספיק, עכשיו הם גם צריכים לעמוד בבחינה קשה שבעתיים ממה שהייתה בעבר. 

החלום במרחק נגיעה

כל מתמחה בעריכת דין מחקה שלשב לשלב בו הוא עובר את הבחינה של לשכת עורכי הדין והוא יכול לצאת לדרכו כעורך דין מוסמך.  אך לפני מספר שנים (2017) שונה המבנה של הבחינה ועם ולאור השינוי מתמחים רבים מתקשים לעבור אותו. כמובן שהדבר יצר תסכול רב וכעס עמוק במתמחים שהגיעו לסיום המסלול אך "נכשלו" בחציית סרט הניצחון כי המתכונת המבחן קשה ביותר. ולכן כדי לעבור את השלב האחרון מתמחים רבים פונים לחברות המציעות ליווי, הכוונה, ספרי לימוד, סימולציות ועוד כלים רבים נוספים כדי לעבור את הבחינה למרות הקושי שמשרד המשפטים הציב להם בשנים האחרונות. 

לא השקעתי מספיק כסף בלימודים עכשיו אני צריך לשלם גם על עוד לימודים? 

ישנם מתמחים שבוחרים ללמוד בעצמם לבחינה או כי הם מאמינים כי הם יכולים לצלוח אותה בעצמם או כי הם מתקוממים מעצם המחשבה להשקיע עוד כסף עבור הכנה לבחינה שהולכת וקרבה. מנגד, ישנם מתמחים רבים שמבינים כי גם אם ייפרדו מסכום כספי נוסף, הם מגדילים משמעותית את סיכוייהם לעבור את הבחינה במועד הקרוב ולא כךולכן למעשה ההשקעה משתלמת כי הם יוכלו להחזיר את ההשקעה מהר מאוד כשיתחילו לעבוד כעורכי דין מורשים. 

לוירז הינה חברה המלווה מתמחים רבים לקראת הבחינה של הלשכהלשכת עורכי הדין. עם מסלולים מגוונים כך שכל מתמחה יכול למצוא את המסלול המתאים לו ביותר. אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם עם כל הפרטים.