תאונת דרכים, ללא צל של ספק, זה אחד האירועים הטראומתיים ביותר שאנחנו יכולים לחוות. מדובר על אירוע שקורה בפתאומיות ויכול לשנות את כל שגרת חיינו, יכול לשבש אותה באופן מוחלט ובמקרים קשים, הרי שהתאונה והתוצאות שלה יכולות להשפיע עלינו מעתה ועד יום מותנו. 

כל אדם אשר עולה על הכביש ונוהג, חייב להחזיק ברשותו ביטוח חובה, זאת על מנת להגן עליו ועל אחרים שעלולים למצוא את עצמם מעורבים בתאונה. ברגע שאנחנו מעורבים במקרה כזה כנפגעים, אזי שעלינו לדרוש מחברת הביטוח שתממש את הפוליסה, תשלם את עלויות הטיפולים השונים וכן תשלם לנו פיצויים, בין אם זה בגין אובדן כושר עבודה ובגין סיבות אחרות. הכל כמובן בהתאם לתנאי הפוליסה ולסוג התאונה שעברנו. 

לא פעם חברות הביטוח יקשו עלינו ולא ימהרו לשלם את הפיצויים, גם אם הן יעשו זאת ייתכן מאוד שהן ייקחו את הזמן ואף יפחיתו באופן משמעותי את הסכומים שהיינו אמורים לקבל. כעת השאלה, איך אנחנו יכולים לקבל את הפיצויים שמגיעים לנו?

כיצד מקבלים פיצויים בצורה נכונה?

ראשית, אנחנו צריכים לפנות אל עוד תאונות דרכים שמתמחה בנושא, יש לנו ניסיון וידע והוא יכול לספק עבורנו את כל המידע הרלוונטי בשביל שיוכל לספק עבורנו את השירות הנדרש. 

שנית, אנחנו צריכים להציג בפני חברת הביטוח את כל הנתונים והמסמכים המלמדים, הן על התאונה, הן על מצבנו הבריאותי והרפואי, וכן על היכולת שלנו לעבוד או יותר נכון על עצם זה שאיבדנו את היכולת שלנו לעבוד. 

שלישית, חשוב שנעשה את זה כל זה כמה שיותר מהר, על מנת שלא נבזבז זמן יקר ונוכל לקבל את הפיצויים בזמן, ונוכל לטפל בעצמנו כפי שאנחנו צריכים.