זה ברור מדוע כל אדם שחושב שיש לו עילה להגיש תביעה נגד משרד הביטחון, רוצה לדעת מה הסיכוי שלו לזכות. לא פשוט לענות על השאלה הזאת, כי זה ברור שכל מקרה נבדק לגופו. אתם מתלבטים האם להגיש תביעה ואיך לעשות זאת? כל הפרטים לפניכם. 

תביעה למשרד הביטחון – לא רק על רקע פיזי 

הדבר הראשון שצריך לדעת על תביעה למשרד הביטחון, זה שלא מדובר רק על תביעות עם רקע פיזי. כלומר, היום מוגדרים בישראל כנכים גם לא מעט אנשים שמתמודדים עם טראומות נפשיות שנגרמו להם בגלל השירות הצבאי או בגלל השירות בכוחות הביטחון השונים. לכן, אם גם אתם סובלים למעשה מפגיעה נפשית שנגרמה לכם כתוצאה מאירועים דומים, כדאי שתדעו שכנראה שגם לכם יש עילה לתביעה. 

מה משפיע על הסיכוי לזכות? 

מובן שאפשר להבין אתכם אם אתם בדילמה ואם אתם תוהים מה ישפיע על הסיכוי שלכם לזכות. חשוב שתדעו שיש לא מעט גורמים כאלה, כמו למשל, עד כמה אתם סובלים? ובאיזה אופן הנכות פוגעת בחיי היומיום שלכם? בנוסף, חשוב גם להבין שכאשר רוצים להגיש תביעה כזאת, זה בדרך כלל אומר שנצטרך לוותר על החיסיון הרפואי שלנו. 

חשיבות של בחירת עו"ד מוביל ומנוסה 

אין ספק שאחד מהגורמים המשמעותיים ביותר שיוכלו להשפיע על השאלה האם יש לכם סיכויי זכיה גבוהים, זו השאלה באיזה עו"ד תבחרו. עוה"ד שלכם חייב להיות אדם מאוד מנוסה וכזה שמכיר היטב את המערכת ואת אופן הפעולה שלה, חפשו עורך דין משרד הביטחון בגוגל למידע נוסף. כך הוא יוכל להכין אתכם טוב יותר לקראת כל וועדה שבסופה יקבעו אחוזי הנכות שלכם. לכן רצוי שתבדקו את הדברים לעומק ותראו מי האדם הנכון לכם ביותר מבין כל עורכי הדין שמתמחים בתחום הזה.