כאשר תופסים אדם בעת מהירות מופרזת ולא מדובר בעבירה הראשונה שהוא מבצע על הכביש, ללא ספק יכול להיות מצב בו יישלל לו הרישיון. לאור זאת יהיה חשוב להיוועץ עם עורך דין תעבורה במקרה כזה וזאת על מנת לקבל ליווי הולם ולהקטין את הסיכויים להרשעה שתהיה לרעתכם בסופו של יום. זו תוכל להיות דרך ההתנהלות החכמה ביותר מצד כל אחד מכם.

שלילת רישיון – אפשרות ריאלית לחלוטין

עליכם להבין כי ללא ספק אפשר לשלול רישיון לאדם שנתפס על נהיגה במהירות מופרזת. חומרת העונש תהיה תלויה בעבירות קודמות שבוצעו על ידי אותו נהג, בחומרת העבירה הספציפית וזאת לצד היבטים אחרים שצריך לקחת בחשבון.

בכל אופן, במידה ואתם צפויים להישפט על עבירה כמו זו שביצעתם על הכביש, אז יהיה כדאי לכם לפנות אל שירותיו של עורך דין תעבורה נהיגה בפסילה כדי שיוכל לייצג אתכם בהקדם האפשרי ולסייע לכם להיות בדיוק במצב הרצוי וזאת כאשר חושבים על העניין הזה וצורת ההתמודדות הכללית שנוגעת אליו.

חומרת העונש נעה על טווח הרחב

עניין עיקרי שעליכם להבין בכל הנוגע לעבירות שנעשות על הכביש זה עצם כך שחומרת העונש תהיה תלויה בייצוג שלכם בבית המשפט וזאת לצד שלל פרמטרים נוספים, כמו עבירות עבר שבוצעו על ידי הנהג.

לאור זאת תרצו להתייעץ עם עורך הדין כדי להבין טוב יותר מה המצב בו אתם נמצאים ולאחר מכן להבין מה תהיה דרך הפעולה המתאימה ביותר לאותה סיטואציה. זו תהיה דרך הפעולה החכמה ביותר שרק תוכלו להעלות בדעתכם וזאת כל עוד מדובר על העניין הזה. אז אל תוותרו על העניין ושימו לב כי אתם הולכים על בטוח פועלים בחכמה!