כמעט ולא מדברים על זה אך בישראל יש את אחוז עורכי הדין הגבוה ביותר לנפש. אז נכון אפשר לומר כי זה עקב המכללות הרבות למשפטים שיש אך האמת היא שאנשים לא היו הולכים ללמוד משפטים אם לא הייתה עבודה בתחום. אפשר לראות כי הביקוש לעורכי דין הוא עצום וזאת עקב העובדה שיש צורך בהרבה מאוד ייעוץ משפטי. כך למשל אנו צריכים לבצע התייעצות משפטית כאשר אנו עושים תאונת דרכים, כאשר אנו מבצעים עבירה פלילית, כאשר אנו קונים בית, כאשר אנו חותמים על חוזה, כאשר פגעו בזכויות שלנו ובעוד אלף ואחד מקרים.

אפשר לקבוע בצורה נחרצת כי ללא ייעוץ אנו לא נקבל את המגיע לנו וייגרמו לנו או הפסדים כספיים עצומים או בעיות קשות. לכן ההמלצה הכי טובה שניתן לתת היא תמיד לחשוב האם אנו צריכים ייעוץ  או לא.

האם זה משנה אל איזה עו"ד אני פונה בשביל ייעוץ?

עולה שאלה חשובה והיא האם זה משנה אל איזה עו"ד אני פונה בשביל ייעוץ משפטי? אם כן אנו חייבים לציין כי זה מאוד משנה. קודם כל אתם צריכים לפנות לייעוץ משפטי אצל עו"ד המומחה לבעיה שלכם. כך אם אתם חותמים על חוזה לקניית דירה אתם צריכים לפנות אל עו"ד מקרקעין ולא עו"ד פלילי.

לצד זאת יש גם לציין כי אם אתם פונים אל עו"ד הוא חייב להיות מקצועי מאוד. בין אם זה עו"ד מנהלי ובין אם זה עו"ד פלילי הוא חייב להיות ברמה הגבוהה ביותר שיש. ככל שהעו"ד יהיה יותר מקצועי כך הייעוץ שלו יהיה יותר טוב וזה משהו שאסור לכם להתפשר עליו.

איך אבחר עו"ד מקצועי בשביל ייעוץ משפטי?

אז איך נבחר עו"ד מקצועי בשביל ייעוץ משפטי? אם כן כאשר אתם פונים לייעוץ משפטי עליכם לקבל המלצות על העו"ד שאליו אתם פונים. דברו עם הלקוחות של העו"ד אשר הוא עזר להם בעבר ושמעו מהם האם העו"ד הוא ברמה גבוהה או לא וכך תוכלו לבחור את העו"ד הטוב בשוק.