‏ההתמודדות עם מחלה סיעודית מורכבת היא אף פעם לא עניין פשוט. מצד אחד הגוף שלכם חלש מאוד ואתם לא מצליחים לטפל בבעיות הרפואיות באופן יציב. אבל באותה נשימה, חשוב לזכור שהטיפול שלכם גם עולה המון כסף ואם אין לכם את המשאבים הכלכליים אז אתם עלולים להיות בעיה. במצב שבו יש לכם סיבה הגיונית לקבל כספים מגופים פרטיים או ציבוריים, ‏בעקבות הפציעה שלכם, אתם יכולים וצריכים לפנות לעזרתו של עורך דין לתביעות סיעוד ‏אשר עוזר לכם לברר איך אתם יכולים ‏לשמור על הזכויות שלכם לאורך הדרך ולקבל את סכום הכסף שמגיע לכם לקבל. עורך דין לתביעות סיעוד ‏מלווה אתכם בכל שלב בדרך עם ידע רב אבל גם עם ניסיון, והוא יאפשר לכם להבין מה אתם צריכים לעשות בשביל לשמור על עצמכם. 

מה הוא התפקיד של עורך דין לתביעות סיעוד?

עורך דין לתביעות סיעוד יעזור לכם ב:

  1. ‏מיצוי זכויות ישירות אל מול הגורמים שחייבים לכם כסף. לפעמים מכתב מעורך דין יכול לעשות את כל העבודה, בוודאי כאשר אין מחלוקת על האחריות ורק צריך למצוא את הדרך להגיע להסכמה על התשלום. 
  2. ‏בנייה של תיק עם כל הראיות והמידע ‏שצריך לקבל על מנת לגשת לבית המשפט. ברוב המקרים, תכנון נכון של כתב התביעה מאפשר לכם לחסוך שעות ארוכות של הליכים משפטיים ובסופו של יום להגיע למצב שבו אתם מקבלים את הפיצוי שאתם צריכים לקבל.
  3. ‏טיפול בכל הפרטים הטכניים של ההליך המשפטי. מבחינתכם, אין לכם את היכולת הפיזית או המנטלית להתמודד עם בירוקרטיה, ולכן אתם רוצים להפקיד את האחריות בידיים של איש מקצוע אשר דואג לטפל בכל הפרטים הקטנים בשבילכם. 

‏האחריות על איכות החיים שלכם

‏במובנים רבים, עורך דין מומחה לוקח את האחריות על הטיפול בתיק שלכם בשביל שאתם תוכלו להתרכז בדברים החשובים באמת בחיים שלכם. ולכן, אתם רוצים להרגיש שיש לכם על מי לסמוך‏ וחשוב לבחור עורך דין מומחה לתביעות סיעוד שילווה אתכם, לאורך כל שלב בדרך בצורה הכי אחראית שיש. ראשית לכל, על בסיס שנים רבות של ניסיון בתחום העיסוק וההשכלה הדרושה על מנת לגעת בתיקים כמו שלכם. אבל מעבר לכך, עורך דין טוב הוא גם אדם שמבין בדיוק מה אתם מצפים לקבל ועוזר לכם לתכנן בצורה יצירתית את תהליך המחשבה והתנכון של התיק. אפשר לחשוב על דרכים להציג את הדרישות שלכם עוד לפני הפניה הרשמית אל בית המשפט, וכך בטווח הארוך לחסוך את ההליך המשפטי המורכב, ואפשר לגשת ישר אל בית המשפט, אם מדובר על תיק מורכב מאוד. כך או כך, כל האפשרויות עומדות לרשותכם כשאתם בוחרים איש מקצוע נכון.